Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET RECHIZITE

Număr anunț
DA22830075
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC LOPATARI (CUI 29167512)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
728,80 RON
Valoare atribuită
728,80 RON
Data publicării
15.04.2019 11:28
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

728,80 RON

din 728,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.