Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv pentru aspiratie / transfer solutii perfuzabile ,Adaptor luer lock PP holder G20/G21

Număr anunț
DA22829553
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI RO22742850)
Cod CPV
33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,50 RON
Valoare atribuită
169,50 RON
Data publicării
15.04.2019 11:09
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,50 RON

din 169,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.