Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub picurare 16mm

Număr anunț
DA22829171
Autoritate contractantă
Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI RO17779623)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202 RON
Valoare atribuită
202 RON
Data publicării
15.04.2019 10:56
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202 RON

din 202 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.