Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 23,5% sub estimat

DECAPSATOR

Număr anunț
DA22828100
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI RO8566138)
Cod CPV
30197321-2 · Decapsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,70 RON
Valoare atribuită
1,30 RON 23,5% sub estimat
Data publicării
15.04.2019 10:21
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,30 RON

din 1,70 RON estimat 23,5%

Adjudecat la 76,5% din estimat · economie 0,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.