Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Alte Materiale de Constructii

Număr anunț
DA22827008
Autoritate contractantă
UAT ORAS BREZOI (CUI 2541894)
Furnizor / câștigător
CLEMENTINE SRL (CUI RO13282000)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512,63 RON
Valoare atribuită
512,63 RON
Data publicării
15.04.2019 09:36
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512,63 RON

din 512,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.