- Număr anunț
- DA22822702
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAMED CONSULTING & INVESTMENT S.R.L. (CUI 39514899)
- Cod CPV
- 33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.860 RON
- Valoare atribuită
- 9.450 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 13:00
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.450 RON
din 7.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro