- Număr anunț
- DA22821551
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
- Cod CPV
- 30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.025 RON
- Valoare atribuită
- 3.025 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 12:10
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.025 RON
din 3.025 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro