Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezerva cub notite din hartie ALB 9 x 9 90x90 9x9 cm mm 500 coli B4U

Număr anunț
DA22807259
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02606 BUCURESTI (CUI 24916030)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.058,15 RON
Valoare atribuită
1.058,15 RON
Data publicării
11.04.2019 09:45
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.058,15 RON

din 1.058,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.