Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergenti pentru masini de spalat profesionale
- Număr anunț
- DA22834626
- Autoritate contractantă
- Centrul de ingrijire pentru persoane virstnice Arad (CUI 3519887)
- Furnizor / câștigător
- OMCRO SRL (CUI RO14998190)
- Cod CPV
- 39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.995,77 RON
- Valoare atribuită
- 2.995,77 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 14:17
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.995,77 RON
din 2.995,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro