Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificat de Clasificare Profesionala

Număr anunț
DA22833519
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE FORMARE SI PERFECTIONARE A ANTRENORILOR (CUI 11831110)
Furnizor / câștigător
ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.370 RON
Valoare atribuită
8.370 RON
Data publicării
15.04.2019 13:36
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.370 RON

din 8.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.