Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

Bonuri valorice pentru carburanti auto

Număr anunț
DA22833275
Autoritate contractantă
Consiliul National pentru Combaterea Discriminarii (CUI 14818035)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.525,70 RON
Valoare atribuită
10.451,70 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
15.04.2019 13:26
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.451,70 RON

din 10.525,70 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.