Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Conector 5 P 125A, STECHER 5P 125A, Cablu litat cauciuc TITANEX H07RN-F 5x25
- Număr anunț
- DA22832621
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
- Furnizor / câștigător
- GECA S.A. (CUI RO8620784)
- Cod CPV
- 31220000-4 · Componente de circuite electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.289 RON
- Valoare atribuită
- 80.289 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 13:03
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
80.289 RON
din 80.289 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro