Ofertă acceptată Cumpărare directă

MARCAJE RUTIERE

Număr anunț
DA22831826
Autoritate contractantă
COMUNA CRUCEA (CUI 4326876)
Furnizor / câștigător
CLIMATECHNIK M.A.C. S.R.L. (CUI 30058462)
Cod CPV
34922100-7 · Marcaje rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.080 RON
Valoare atribuită
15.080 RON
Data publicării
15.04.2019 12:32
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.080 RON

din 15.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.