Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina euro 5

Număr anunț
DA22829940
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN ANGHEL BAILESTI (CUI 5155456)
Furnizor / câștigător
AZALIS SRL (CUI RO14642582)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499 RON
Valoare atribuită
499 RON
Data publicării
15.04.2019 11:23
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499 RON

din 499 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.