Ofertă acceptată Cumpărare directă

revizie Dacia Logan MAI 41872 - inlocuit ulei,filtre,chit distributie,placute frana fata + manopera

Număr anunț
DA22828334
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN GIURGIU (CUI 11880288)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.512,50 RON
Valoare atribuită
2.512,50 RON
Data publicării
15.04.2019 10:28
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.512,50 RON

din 2.512,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.