Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BURETE VASE SWEET HOME CU CANELURA, O PARTE ABRAZIVA, 10 BUC/ SET
- Număr anunț
- DA22826254
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
- Cod CPV
- 39224320-7 · Bureti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9,42 RON
- Valoare atribuită
- 9,42 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 09:00
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9,42 RON
din 9,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro