Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de proiectare pod peste canal

Număr anunț
DA22824579
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
E DESIGN OLIV S.R.L. (CUI 38477130)
Cod CPV
71322300-4 · Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
12.04.2019 15:01
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.