Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
FURNIZARE MEDICAMENTE 80 LOTURI
- Număr anunț
- SCN1177088
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "SF. NICOLAE " ROMAN (CUI 2613966)
- Cod CPV
- 33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315.064 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2026 10:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1136643
- Termen limită
- 15.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1274557
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ND PHARMA SRL CUI 22082443
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BYA SELL SRL CUI 22594591
Valoare atribuită
0 RON
din 315.064 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 315.064 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.