Ofertă refuzată Cumpărare directă

CAPELIN

Număr anunț
DA22809179
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI RO4701070)
Furnizor / câștigător
CALI FISHING & HUNTING SRL (CUI RO27385553)
Cod CPV
15221000-3 · Peste congelat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare finală
2.100 RON
Data publicării
11.04.2019 11:00
Data finalizării
15.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.