Ofertă refuzată
Cumpărare directă
TOLPERISONUM / Mydocalm 150mg x 30 compr.film
- Număr anunț
- DA22807196
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105,20 RON
- Valoare finală
- 105,20 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 09:42
- Data finalizării
- 15.04.2019 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.