Ofertă refuzată Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luni MH04WRX Dacia Logan

Număr anunț
DA22334467
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,89 RON
Valoare finală
111,89 RON
Data publicării
04.02.2019 10:31
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.