Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cooper II nitrate trihydrate
- Număr anunț
- DA22832194
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI RO12178991)
- Cod CPV
- 24313000-1 · Sulfuri, sulfati, nitrati, fosfati si carbonati (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 278,50 RON
- Valoare atribuită
- 278,50 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 12:47
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
278,50 RON
din 278,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro