Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Saci aspirator Karcher T10/1 pachet de 10 buc
- Număr anunț
- DA22825545
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665,30 RON
- Valoare finală
- 694,80 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 07:59
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.