Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie VASELINA POLYREX PENTRU GRESARE MECANISM GANTRY
- Număr anunț
- DA22825457
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI RO26292537)
- Cod CPV
- 33124000-5 · Aparate si accesorii de diagnosticare si de radiodiagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520 RON
- Valoare atribuită
- 520 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 07:40
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
520 RON
din 520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro