Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
Ingrasamant cu eliberare controlata OSMOCOTE PRO 11+10+19+2MgO+ME,5-6 LUNI, sac 25 Kg
- Număr anunț
- DA22790388
- Autoritate contractantă
- Goscom Cetatea Rasnov S.A. (CUI RO9922624)
- Furnizor / câștigător
- HOLLAND FARMING AGRO SRL (CUI RO23261030)
- Cod CPV
- 24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.640 RON
- Valoare atribuită
- 4.175 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2019 13:14
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.175 RON
din 4.640 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 465 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.