Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

Ingrasamant cu eliberare controlata OSMOCOTE PRO 19+09+10+2MgO+ME,5-6 LUNI, sac 25 Kg

Număr anunț
DA22790278
Autoritate contractantă
Goscom Cetatea Rasnov S.A. (CUI RO9922624)
Furnizor / câștigător
HOLLAND FARMING AGRO SRL (CUI RO23261030)
Cod CPV
24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.150 RON
Valoare atribuită
8.235 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
09.04.2019 13:09
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.235 RON

din 9.150 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 915 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.