Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,1% sub estimat
Ingrasamant gazon Landscaper Pro WEED&FEED 22+05+05+2,4D+DICAMBA,longevitate 6-8 sapt, sac 15 kg
- Număr anunț
- DA22790097
- Autoritate contractantă
- Goscom Cetatea Rasnov S.A. (CUI RO9922624)
- Furnizor / câștigător
- HOLLAND FARMING AGRO SRL (CUI RO23261030)
- Cod CPV
- 24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.325 RON
- Valoare atribuită
- 6.984 RON 16,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2019 13:00
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.984 RON
din 8.325 RON estimat
16,1%
Adjudecat la 83,9% din estimat · economie 1.341 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.