Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calculator HP 290 G2 MT 290G2MT / i5-8500 / 4GB / 1TB HDD / W10p64 / DVD-WR / 1yw / kbd / USBmouse /
- Număr anunț
- DA22834882
- Autoritate contractantă
- U.M. 02592 (CUI 12542579)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.800 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 14:27
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.800 RON
din 16.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro