Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Surub, piulita, saiba
- Număr anunț
- DA22834606
- Autoritate contractantă
- SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
- Furnizor / câștigător
- REGENT SRL (CUI RO14041094)
- Cod CPV
- 44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43,04 RON
- Valoare atribuită
- 43,04 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 14:16
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43,04 RON
din 43,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro