Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire documentatie cadastrala dezlipire

Număr anunț
DA22830899
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02517 CRAIOVA (CUI 4332487)
Furnizor / câștigător
GORUIAN OVIDIU ALIN (CUI 31909761)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.640 RON
Valoare atribuită
1.640 RON
Data publicării
15.04.2019 11:58
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.640 RON

din 1.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.