Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse materiale de curatenie

Număr anunț
DA22830087
Autoritate contractantă
Comuna Chiliile (Primaria Comunei Chiliile) (CUI 3662630)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357,09 RON
Valoare atribuită
357,09 RON
Data publicării
15.04.2019 11:29
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 19:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357,09 RON

din 357,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.