Ofertă acceptată Cumpărare directă

Norton praf control, Pasta de slefuit supape

Număr anunț
DA22823163
Autoritate contractantă
BAZA DE REPARATII NAVE BRAILA (CUI 4205572)
Furnizor / câștigător
ASPAD COM SRL (CUI 12863889)
Cod CPV
39813000-4 · Paste si prafuri abrazive de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
652,10 RON
Valoare atribuită
652,10 RON
Data publicării
12.04.2019 13:22
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

652,10 RON

din 652,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.