Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta Camere Frigorifice

Număr anunț
DA22817728
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
Furnizor / câștigător
ICE SERVICES & REPAIR S.R.L. (CUI 39508706)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.227 RON
Valoare atribuită
31.227 RON
Data publicării
12.04.2019 09:30
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.227 RON

din 31.227 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.