Număr anunț
DA22811371
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
INTERCITY TRADING S.R.L. (CUI RO4050710)
Cod CPV
33691300-3 · Medicamente impotriva ectoparazitilor, incluzand medicamentele impotriva scabiei, insecticidele si insectifugele (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178,44 RON
Valoare finală
178,44 RON
Data publicării
11.04.2019 12:27
Data finalizării
15.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.