Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TONERE IMPRIMANTE

Număr anunț
DA22831429
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL JUDETEAN DE POLITIE BRAILA (CUI 4343265)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
501,31 RON
Valoare atribuită
501,31 RON
Data publicării
15.04.2019 12:15
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

501,31 RON

din 501,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.