Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canon CRG052H

Număr anunț
DA22828810
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Sfantul Nicolae (CUI 29078547)
Furnizor / câștigător
TONER SOLUTIONS SRL (CUI RO27020700)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.925,94 RON
Valoare atribuită
1.925,94 RON
Data publicării
15.04.2019 10:43
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.925,94 RON

din 1.925,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.