Ofertă acceptată Cumpărare directă

CE505X - HP CE505X (05X) / HP CF280X (80X) / CANON CRG-719H / CANON C-EXV40 - 6.500 pagini

Număr anunț
DA22827338
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BIHOR (CUI 12324035)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58 RON
Valoare atribuită
58 RON
Data publicării
15.04.2019 09:51
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58 RON

din 58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.