Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MLT-D111L MLTD111L (111L) CARTUS TONER BLACK (1800 PAG) compatibil SAMSUNG M2022 M2020 M2026 M2070
- Număr anunț
- DA22826887
- Autoritate contractantă
- URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124 RON
- Valoare atribuită
- 124 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 09:31
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
124 RON
din 124 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro