Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Gaming ASUS ROG New ZEPHYRUS M GM501GS-EI003R cu procesor Intel® Core™ i7-8750H pana la 4.10

Număr anunț
DA22827101
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Aerospatiala "Elie Carafoli" - I.N.C.A.S. Bucuresti (CUI RO434670)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.769,26 RON
Valoare atribuită
27.769,26 RON
Data publicării
15.04.2019 09:41
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.769,26 RON

din 27.769,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.