Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADAM HALL S4112

Număr anunț
DA22830423
Autoritate contractantă
Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,12 RON
Valoare atribuită
41,12 RON
Data publicării
15.04.2019 11:41
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41,12 RON

din 41,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.