Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Lexmark MB2338adw, laser monocrom A4, fax, duplex, retea, wireless, ADF

Număr anunț
DA22830398
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Mures (CUI 4322530)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
804 RON
Valoare atribuită
804 RON
Data publicării
15.04.2019 11:40
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

804 RON

din 804 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.