Ofertă acceptată
Cumpărare directă
directa
- Număr anunț
- DA22833637
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TARGU NEAMT (CUI 2614309)
- Furnizor / câștigător
- ALVIC PLAST SRL-D (CUI 35337611)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.036 RON
- Valoare atribuită
- 42.036 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 13:41
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.036 RON
din 42.036 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro