- Număr anunț
- DA22831558
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- EURO VALVES DISTRIBUTION SRL (CUI RO34188163)
- Cod CPV
- 44331000-9 · Bare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23,31 RON
- Valoare atribuită
- 23,31 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 12:20
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23,31 RON
din 23,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro