Ofertă refuzată Cumpărare directă

BAG –BIOSTRIP

Număr anunț
DA22823550
Autoritate contractantă
AUTORITATEA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI BOTOSANI (CUI 11321693)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
874,97 RON
Valoare finală
874,97 RON
Data publicării
12.04.2019 13:42
Data finalizării
15.04.2019 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.