Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ax 12 role Hartie igienica mini jumbo Advanced Tork 2 pliuri, 170 metri
- Număr anunț
- DA22823344
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA IALOMITA (CUI 4365247)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
- Cod CPV
- 33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347,40 RON
- Valoare atribuită
- 347,40 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 13:32
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
347,40 RON
din 347,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro