Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartela grupaj sanguin pacient ABO/Rh,ID Diaclon Rhesus si antigen Kell eritrocitar politransfuzati
- Număr anunț
- DA22815881
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.099,84 RON
- Valoare atribuită
- 3.099,84 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 16:39
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2019 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.099,84 RON
din 3.099,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro