Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toaletare arbori

Număr anunț
DA22828444
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DE ARTE NR. 3 (CUI 20715387)
Furnizor / câștigător
EXPERT ALPIN SOLUTIONS SRL (CUI RO36733630)
Cod CPV
77341000-2 · Elagaj de arbori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.950 RON
Valoare atribuită
9.950 RON
Data publicării
15.04.2019 10:32
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.950 RON

din 9.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.