Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sticla inlocuire 1L duza spumare

Număr anunț
DA22827204
Autoritate contractantă
R17432100 OCOLUL SILVIC MUNICIPAL BAIA MARE - R.A.
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,80 RON
Valoare atribuită
118,80 RON
Data publicării
15.04.2019 09:45
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,80 RON

din 118,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.