Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROIECT ERASMUS+ ''THE MAGIC OF WATER''

Număr anunț
DA22825871
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
Furnizor / câștigător
HEAVEN TRAVEL & TOURS SRL (CUI 36445336)
Cod CPV
63511000-4 · Organizare de voiajuri cu servicii complete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.596 RON
Valoare atribuită
15.596 RON
Data publicării
15.04.2019 08:35
Termen limită
20.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.596 RON

din 15.596 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.