Ofertă acceptată Cumpărare directă

HINTA CU 2 LOCURI SI SCAUNE CU PROTECTIE

Număr anunț
DA22819031
Autoritate contractantă
Comuna Rediu (CUI 2613117)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37535100-8 · Leagane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
12.04.2019 10:26
Termen limită
17.04.2019 17:00
Data finalizării
15.04.2019 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.